03-2024 kerkdiensten
Overzicht erediensten kerkblad nummer 3, 2024
De fysiek/digitale diensten zijn live te volgen via www.pknhattem.nl
En achteraf via het Youtube-kanaal pknhattem.nl
Zondag 10 maart, 5e lijdenszondag, 4e zondag 40 dagentijd
10.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk, Scheveningen (HW de Bron)
10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
19.00 uur Andreaskerk, ds. L. Lammers, Heerde (HW de Bron)
Collecte: 1027; het pand Groningen-kansen voor tieners (IZB)
Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Lysanne Kok en Sylvana
Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Anita Bos en Teun Juk
Kindernevendienst in de morgendiensten
Woensdag 13 maart, Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur Andreaskerk, ds. E.J. Hempenius
19.30 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
Collecte: eigen kerkelijke gemeente
Zondag 17 maart, 6e lijdenszondag, 5e zondag 40 dagentijd
10.00 uur Andreaskerk, ds. N. Tramper, Cothen, uitzending RTV Hattem (HW de Bron)
10.00 uur Emmaüskerk, Moment van Ontmoeten
19.00 uur Andreaskerk, ds. M. Schippers, Zwolle (PW de Rank)
Collecte: KIA Project 40 dagentijd
Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Jannieke Kats en Myrthe Vros
Kindernevendienst in de morgendienst in de Andreaskerk
Zondag 24 maart, 7e lijdenszondag, 6e zondag 40 dagentijd. Palmzondag
10.00 uur Andreaskerk, prop. J.W. Bassie, Groningen (HW de Bron)
10.0 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius, m.m.v. Colors of Faith Kids
19.00 uur Andreaskerk, ds. M.L.W. Karels, Veenendaal (HW de Bron)
Collecte: KIA Project 40 dagentijd
Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Annelies Rouwenhorst en Mirjam van Belzen
Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Sandra Bonthuis en Berend Huisman
Kindernevendienst in de morgendiensten.
Maandag 25 maart, Vesper
19.15 uur Andreaskerk
Collecte: KIA Project 40 dagentijd
Dinsdag 26 maart, Vesper
19.15 uur Andreaskerk
Collecte: KIA Project 40 dagentijd
Woensdag 27 maart, Passion
19.15 uur Emmaüskerk
Donderdag 28 maart, Witte Donderdag
19.30 uur Andreaskerk, ds. W. Hortensius, viering Heilig Avondmaal
Collecte: NBG, avondmaalscollecte voor voedselbank
Vrijdag 29 maart, Goede Vrijdag
10.00 uur Andreaskerk, ds. G.J. Mantel, Woudenberg, viering Heilig Avondmaal (HW de Bron)
19.30 uur Andreaskerk, ds. E.J. Hempenius, viering Heilig Avonmaal
19.30 uur Emmaüskerk, mw. D. Verheul, Hattem (PW de Rank)
Collecte: NBG, avondmaalscollecte voor voedselbank
Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Bertine Hulshof en Mathilde de Haan
Kindernevendienst in de morgendienst
Zaterdag 30 maart, Stille Zaterdag, Paaswake
22.00 uur Andreaskerk, ds. W. Hortensius. m.m.v. de Andreascantorij
Collecte: KIA-soberheidsactie
Zondag 31 maart, 1e Paasdag
10.00 uur Andreaskerk, ds. E.J. Hempenius
10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius, m.m.v. Jan Willem Beimers op trompet
19.00 uur Andreaskerk, dr. E van ’t Slot, Zwolle (HW de Bron)
Collecte: eigen kerkelijke gemeente
Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Gera Bronsveld en Daphne de Haan
Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Eba Veltkamp en Tymke Remmerts
Kindernevendienst in de morgendiensten
Maandag 1 april, 2e Paasdag
10.00 uur Emmaüskerk, ds. E.J. Hempenius, Sing-In,
Collecte: eigen kerkelijke gemeente
Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Marieke Westera en Suzanne Dijs
Zondag 7 april
10.00 uur Andreaskerk, ds. E.J. Hempenius, doopdienst, na afloop is er koffiedrinken
10.00 uur Emmaüskerk, ds. C. Huisman, Apeldoorn (PW de Rank)
19.00 uur Andreaskerk, dr. A.H. van Veluw, IJsselmuiden (HW de Bron)
Collecte: 10 27 st. Evangelie & Moslims. Diaconale hulp bekeerlingen
Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Hanneke Moes en Lycke Hulshof
Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Sandra Bonthuis en Annelies Rouwenhorst
Kindernevendienst in de morgendiensten