Pastoraat/wijkindeling

Predikanten

ds. W. Hortensius
tel. 038-4524660
hortensiusw@gmail.com
secties: A, B, C, D, E, F, G

ds. W.P. Sarolea
tel. 038-3374359
wiertwps@kpnmail.nl
secties: H, I, J. 

Coördinator pastoraat Mathilde Stoker
038-4445444
stoke190@planet.nl
Coördinerend pastoraal medewerkers

Bob Doevendans
tel. 038-4446519
b.doevendand8@kpnplanet.nl
sectie: A
(Apeldoornseweg, Novalieweg, Berg en Bos, Van Deldensweg, Burg.van Heemstralaan, Veenwal, Langenberg, Wilgenlaan, Esdoornlaan, Sleedoornlaan, Larixlaan, Sparrenlaan, Meidoornlaan, Eikenlaan, Prunuslaan, Beukenlaan, Berkenlaan, Magnolialaan, Coniferenlaan, Kanaaldijk, Hezenberg, Konijnenbergerweg, Hazenakker)

Bob Doevendans
tel. 038-4446519
b.doevendand8@kpnplanet.nl
sectie: D
(Hollewand, Uilennest, Lageland, Breestuk, Rijnstraat, IJsselstraat, Berkel, Slinge, Wetering, Schellerwade, Uitvliet, Vechtstraat, de Reest, Klaas Adamsweg, Van Meerveltweg)

Egbert Veltkamp
tel. 038-4447512
egjveltkamp@solcon.nl
sectie: E
(De Dinkel, Hilsdijk, de Netelhorst, Schipsweg, Scherenenkweg, Vijzelpad, de Meenthe, Oude Kerkweg, de Hunze, Hessenweg, Klaverkamp, Sanderspad, Gaedsbergh, Gaedsberghweg, Randweg, Vierakker)

Toos en Ekko Woltjer
tel. 038-4477024
e.woltjer@kpnplanet.nl
sectie: F
(Keppelskamp, Hogenkamp, Maeskamp, Boskamp, Pannekoekenkamp, Mulderskamp, Vlierkamp, Eijerdijk, Doornkamp)

Jelly Harmsen
tel. 038-4443423
JCHarmsen1947@kpnmail.nl
sectie: G
(Spoorstraat, Beekstraat, Vijverstraat, Stadslaan, Burg.Toornstralaan, Kastanjelaan, Veldweg, Libanonweg, Bosweg, Burg. Honcooplaan, Kon.Wilhelminalaan, Prinses Beatrixlaan, Prinses Irenelaan, Prinses Christinalaan, Prins Hendriklaan, Kon. Julianalaan,  Kon. Emmalaan, Oranje Nassaulaan, Leemkuilen,  Koeweg, Molecaten)

Toos de Leeuw
tel. 038-444 4446060
andretoosdeleeuw@ziggo.nl
sectie: I
(Kraaijenbergstraat, Schuttenakker, Dorpsweg, Zwijnenbergstraat, Hendrikjesweg, Roggekamp, Gasthuiskamp, Rietkamp, Boekweitkamp, Gerstekamp, Duistere Steeg, Werfkamp, van Heeckerenskamp,  Schakelaarskamp, Waalstraat, Distelhoeve (nr.86,88,90), De Gelder, Burg.Bijleveldsingel, Elskamp)  nneke van Olst

tel. 038-4446005
annekevanolst@hotmail.com
sectie: J
(Distelhoeve(nr.1,26,28,72), Galenshoeve, Ruytershoeve, Grevenhoeve, Allershoeve, Kamperhoeve, Rademakershoeve, van Dongenshoeve, Lubeck, Rostock, Danzig, Riga, Hanze , Stralsund, Visby, Bergen, Adressen buiten Hattem)

Coördinerend pastoraal ouderling

Ineke van Dijk-Slettenhaar
tel. 038-4443223
inekevandijkhattem@gmail.com 
sectie: B
(Hezenbergerweg,  Veenburgerweg,  Astraweg,  2e Industrieweg, 3e Industrieweg, Burg.Moslaan, Palmstraat, Tulpstraat, Leliestraat, Populierenlaan, Hoopjesweg, Allee, Nieuwstad)

Anneke Rouwenhorst
tel.038-4441205
a.j.rouwenhorst@hetnet.nl
sectie: C
(Dahliastraat, Crocusstraat, Begoniastraat, Azaleastraat, Veenrand, Nieuweweg, Knorrenburgersteeg, Schipperswal, Markt , Achterstraat, Kerkhofstraat, Kerkstraat, Korte Kerkstraat, Tinneplein, Slot, Adelaarshoek, Van Allerhof)

Erna Bruins-Franken
tel. 038-4445599
ernabruins@hotmaol.nl
sectie: D1, H1
(Hof van Blom, Bongerd, Bongerdveste, van Galenstraat aanleunwoningen, Tinneborgh, Spoolderbergweg (Zwolle))

Wim Veldkamp
tel. 038-4443210
ierstweg@agroconnect.nl
sectie: H
(De Wrange, Enkweg, Hommelbrink, Van Arnhemweg, Geldersedijk, Hoenwaardseweg, Gapersweg, Ierstweg, Zuiderzeestraatweg, Oostersedijk, de Dommel, Verlengde Parklaan, van Galenstraat, Vliegenstein, de Waag, Grote Gracht, Oliemolen, Kleine Gracht, Zevenhuizen, Wilgenhof, de Mate, Zandkamp, Lippenoordweg)