Overzicht kerkdiensten

Overzicht komende kerkdiensten van de protestantse gemeente i.w. Hattem

  • 05-2022 kerkdiensten

    Overzicht erediensten kerkblad nummer 5, 2022
    De fysiek/digitale diensten zijn live te volgen via www.pknhattem.nl
    En achteraf via het Youtube-kanaal pknhattem.nl

    Zondag 8 mei

    10.00 uur Andreaskerk, ds. D.M. v.d. Linde
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W.P. Sarolea
    19.00 uur Andreaskerk, ds. G.J. Codee, Zwolle (HW de Bron)
    Collecte: Project Protestantse wijkgemeente Rank

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Henriëtte Noordman en Mathilde de Haan
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Anneke van Olst en Myrthe Schakelaar
    Kindernevendienst in de morgendiensten
     

    Zondag 15 mei

    10.00 uur Andreaskerk, prop. C. van Dijk, Oldebroek (HW de Bron)
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
    19.00 uur Andreaskerk, ds. M. Visser, Wezep (HW de Bron)
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Gera Bronsveld en Lieke Jonker
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Erna Sonneveld en Tymke Remmerts
    Kindernevendienst in de morgendiensten

    Zondag 22 mei

    10.00 uur Andreaskerk, ds. D.M. v.d. Linde, doopdienst, uitzending RTV Hattem
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
    19.00 uur Andreaskerk, ds. G.J. Codee, Zwolle (HW de Bron)
    Collecte: 1027; noodhulp en wederopbouw

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Jenneke Slijkhuis en Rutger Schrooten
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Anita Bos en Mara Remmerts
    Kindernevendienst in de morgendiensten

    Donderdag 26 mei, Hemelvaartsdag

    10.00 uur Andreaskerk, ds. W.P. Sarolea
    Collecte: 1027 stichting Gave; steun aan vluchtelingen

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Eba Veltkamp en Myrthe Schakelaar
    Kindernevendienst in de morgendiensten

    Zondag 29 mei

    09.00 uur Andreaskerk, ds. L. Lammers, Heerde (HW de Bron)
    10.30 uur Andreaskerk, ds. W. Hortensius
    19.00 uur Andreaskerk, ds. W.H. van Boeijen, Dedemsvaart (HW de Bron)
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 09.00 uur, Priscilla Eikelboom en Mirjam van Belzen
    Oppas Andreaskerk 10.30 uur, Annelies Rouwenhorst en Myrthe Schakelaar
    Kindernevendienst in de morgendiensten

    Zondag 5 juni, 1e Pinksterdag

    09.00 uur Andreaskerk, ds. J. Mulderij, Wezep (HW de Bron)
    10.30 uur Andreaskerk, ds. W. Hortensius
    19.00 uur Andreaskerk, ds. I. Pauw, Wezep (HW de Bron)
    Collecte: Zendingscollecte GZB en KiA

    Oppas Andreaskerk 09.00 uur, Bertine Hulshof en Anna Schrooten
    Oppas Andreaskerk 10.30 uur, Sandra Bonthuis en Myrthe Schakelaar
    Kindernevendienst in de morgendiensten

    Maandag 6 juni, 2e Pinksterdag

    10.00 uur Andreaskerk, ds. M. van Dam, IJsselmuiden (HW de Bron)
    Collecte: Zendingscollecte GZB en KiA

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Lisanne Kok en Romy Hulshof
    Kindernevendienst in de morgendienst

    Zondag 12 juni

    10.00 uur Andreaskerk, ds. F.J. van Zanten, Leusden (HW de Bron)
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. C. Huisman, Apeldoorn (PW de Rank)
    19.00 uur Andreaskerk, ds. J.A.A. Geerts, Zalk (HW de Bron)
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Annelies Rouwenhorst en Sophie Nij Bijvank
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Roy Brouwer en Mara Remmerts
    Kindernevendienst in de morgendiensten