Overzicht kerkdiensten

Overzicht komende kerkdiensten van de protestantse gemeente i.w. Hattem

  • 3 kerkdiensten

    Woensdag 13 maart, biddag voor gewas en arbeid

    19.30 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk
    19.30 uur Emmaüskerk, ds. W.P. Sarolea
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Donderdag 14 maart, Vesper
    19.15 uur Emmaüskerk
    Collecte: soberheidsactie

    Zondag 17 maart, 3e lijdenszondag, 2e zondag 40dagentijd

    10.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius, bevestiging ambtsdragers
    19.00 uur Andreaskerk, ds. M.L.W. Karels, Veenendaal (Stadsnoordwestwijk)
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Annelies Rouwenhorst en Romy Hulshof
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Sandra Bonthuis en Rinske van der Ziel
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur diensten in de Andreaskerk en Emmaüskerk

    Donderdag 21 maart, Vesper

    19.15 uur Emmaüskerk
    Collecte: soberheidsactie

    Zondag 24 maart 4e lijdenszondag, 3e zondag 40dagentijd

    10.00 uur Andreaskerk, ds. D.M. v.d. Linde
    10.00 uur Emmaüskerk, mw. D. Verheul, Hattem (Protestantse Wijkgemeente)
    19.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk
    Collecte: diaconale collectes met als twee doelen: Gevangenenzorg Nederland en Kerk in Aktie verlaat de gevangenis en dan….?

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Jenneke Slijkhuis en Ruben van Vreeswijk
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Anneke van Olst en Roy Brouwer
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur dienst in de Emmaüskerk

    Donderdag 28 maart, Vesper

    19.15 uur Emmaüskerk
    Collecte: soberheidsactie

    Zondag 31 maart, 5e lijdenszondag, 4e zondag 40dagentijd

    09.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk
    10.30 uur Andreaskerk, ds. W. Hortensius
    19.00 uur Andreaskerk, ds. J.H. van Wijk, Windesheim (Stadsnoordwestwijk)
    Collecte: diaconale collectes voor Dorcas en Open Doors

    Oppas Andreaskerk 09.00 uur, Hendriëtte Agterhuis en Mirjam van Belsen
    Oppas Andreaskerk 10.30 uur, Ellis van de Scheer en Sophie Nij Bijvank
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.30 uur dienst in de Andreaskerk

    Donderdag 4 april, Vesper

    19.15 uur Emmaüskerk
    Collecte: soberheidsactie

    Zondag 7 april, 6e lijdenszondag, 5e zondag 40dagentijd

    10.00 uur Andreaskerk, ds. D.M. v.d. Linde, uitzending radio Hattem
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W.P. Sarolea, doopdienst
    19.00 uur Andreaskerk, ds. L. Lammers, Heerde (Stadsnoordwestwijk)
    Collecte: diaconale collecte voor ouderzorg in Moldavië

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Annelies Oosten en Gheanka Lijn
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Teun Juk en Roy Brouwer
    Kindernevendienst in de morgendiensten
    Koffiedrinken na de 10.00 uur dienst in de Emmaüskerk

    Donderdag 11 april, Vesper

    19.15 uur Emmaüskerk
    Collecte: soberheidsactie