Pastoraat/wijkindeling

Predikanten

ds. W. Hortensius
tel. 038-4524660
hortensiusw@gmail.com
secties: A, B, C, D, E, F, G

ds. P.A. Eigenhuis-de Kool
tel. 038-3325927
paulineke.eigenhuis@gmail.com
secties: H, I, J. 

Coördinator pastoraat Mathilde Stoker
038-4445444
stoke190@planet.nl
Coördinerend pastoraal medewerkers

Alice Berends
tel. 038-4446796
a.berends@outlook.com
sectie: A
(Apeldoornseweg, Novalieweg, Berg en Bos, Van Deldensweg, Burg.van Heemstralaan, Veenwal, Langenberg, Wilgenlaan, Esdoornlaan, Sleedoornlaan, Larixlaan, Sparrenlaan, Meidoornlaan, Eikenlaan, Prunuslaan, Beukenlaan, Berkenlaan, Magnolialaan, Coniferenlaan, Kanaaldijk, Hezenberg, Konijnenbergerweg, Hazenakker)

Egbert Veltkamp
tel. 038-4447512
egjveltkamp@solcon.nl
sectie: E
(De Dinkel, Hilsdijk, de Netelhorst, Schipsweg, Scherenenkweg, Vijzelpad, de Meenthe, Oude Kerkweg, de Hunze, Hessenweg, Klaverkamp, Sanderspad, Gaedsbergh, Gaedsberghweg, Randweg, Vierakker)

Toos en Ekko Woltjer
tel. 038-4477024
e.woltjer@kpnplanet.nl
sectie: F
(Keppelskamp, Hogenkamp, Maeskamp, Boskamp, Pannekoekenkamp, Mulderskamp, Vlierkamp, Eijerdijk, Doornkamp)

Jelly Harmsen
tel. 038-4443423
JCHarmsen1947@kpnmail.nl
sectie: G
(Spoorstraat, Beekstraat, Vijverstraat, Stadslaan, Burg.Toornstralaan, Kastanjelaan, Veldweg, Libanonweg, Bosweg, Burg. Honcooplaan, Kon.Wilhelminalaan, Prinses Beatrixlaan, Prinses Irenelaan, Prinses Christinalaan, Prins Hendriklaan, Kon. Julianalaan,  Kon. Emmalaan, Oranje Nassaulaan, Leemkuilen,  Koeweg, Molecaten)

Coördinerend pastoraal ouderling

Ineke van Dijk-Slettenhaar
tel. 038-4443223
inekevandijkhattem@gmail.com 
sectie: B
(Hezenbergerweg,  Veenburgerweg,  Astraweg,  2e Industrieweg, 3e Industrieweg, Burg.Moslaan, Palmstraat, Tulpstraat, Leliestraat, Populierenlaan, Hoopjesweg, Allee, Nieuwstad)

Anneke Rouwenhorst
tel.038-4441205
a.j.rouwenhorst@hetnet.nl
sectie: C
(Dahliastraat, Crocusstraat, Begoniastraat, Azaleastraat, Veenrand, Nieuweweg, Knorrenburgersteeg, Schipperswal, Markt , Achterstraat, Kerkhofstraat, Kerkstraat, Korte Kerkstraat, Tinneplein, Slot, Adelaarshoek, Van Allerhof)

Bob Doevendans
tel. 038-4446519
b.doevendand8@kpnplanet.nl
sectie: D
(Hollewand, Uilennest, Lageland, Breestuk, Rijnstraat, IJsselstraat, Berkel, Slinge, Wetering, Schellerwade, Uitvliet, Vechtstraat, de Reest, Hof van Blom, Klaas Adamsweg, Van Meerveltweg, Spoolderbergweg (Zwolle))

Wim Veldkamp
tel. 038-4443210
ierstweg@agroconnect.nl
sectie: H
(De Wrange, Enkweg, Hommelbrink, Van Arnhemweg, Geldersedijk, Hoenwaardseweg, Gapersweg, Ierstweg, Zuiderzeestraatweg, Oostersedijk, de Dommel, Verlengde Parklaan, van Galenstraat, Vliegenstein, de Waag, Grote Gracht, Oliemolen, Kleine Gracht, Bongerd, Zevenhuizen, Wilgenhof, de Mate, Zandkamp, Lippenoordweg)

Gert v.d. Berg
tel. 038-4441775
bergdvg@kpnmail.nl
sectie: I
(Kraaijenbergstraat, Schuttenakker, Dorpsweg, Zwijnenbergstraat, Hendrikjesweg, Roggekamp, Gasthuiskamp, Rietkamp, Boekweitkamp, Gerstekamp, Duistere Steeg, Werfkamp, van Heeckerenskamp,  Schakelaarskamp, Waalstraat, Distelhoeve (nr.86,88,90), De Gelder, Burg.Bijleveldsingel, Elskamp)  

Geert te Velde
tel. 038-4442545
Geertvelde46@gmail.com
sectie: J
(Distelhoeve(nr.1,26,28,72), Galenshoeve, Ruytershoeve, Grevenhoeve, Allershoeve, Kamperhoeve, Rademakershoeve, van Dongenshoeve, Lubeck, Rostock, Danzig, Riga, Hanze , Stralsund, Visby, Bergen, Adressen buiten Hattem)