Overzicht kerkdiensten

Overzicht komende kerkdiensten van de protestantse gemeente i.w. Hattem

  • 02-2024 kerkdiensten

    Overzicht erediensten kerkblad nummer 2, 2024
    De fysiek/digitale diensten zijn live te volgen via www.pknhattem.nl
    En achteraf via het Youtube-kanaal pknhattem.nl

    Zondag 11 februari 

    10.00 uur Andreaskerk, ds. E.J. Hempenius
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius, bevestiging ambtsdrager
    19.00 uur Andreaskerk, ds. I. Pauw, Wezep (HW de Bron)
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Marieke Westera en Sophie Nij Bijvank
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Annelies Rouwenhorst en Eba Veltkamp
    Kindernevendienst in de morgendiensten 

    Woensdag 14 februari, Aswoensdag

    19.30 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
    Collecte: KiA project 40-dagentijd

    Zondag 18 februari, 2e lijdenszondag, 1e zondag 40 dagentijd

    10.00 uur Andreaskerk, ds. W.H. van Boeijen, Dedemsvaart (HW de Bron)
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
    19.00 uur Andreaskerk, ds. E.J. Prins, Ermelo (HW de Bron)
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Jenneke Slijkhuis en Lukas van Meerveld
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Teun Juk en Anneke van Olst
    Kindernevendienst in de morgendiensten 

    Zondag 25 februari, 3e lijdenszondag, 2e zondag 40 dagentijd

    09.00 uur Andreaskerk, ds. L. Lammers, Heerde (HW de Bron)
    10.30 uur Andreaskerk, ds. D.J. van Bart, Almelo (PW de Rank)
    19.00 uur Andreaskerk, ds. J. van Holten, Nunspeet (HW de Bron)
    Collecte: 1027; Medische hulp kwetsbaren in Centraal-Azië.

    Oppas Andreaskerk 09.00 uur, Priscilla Eikelboom en Brigitte Henniphof
    Oppas Andreaskerk 10.30 uur, Sandra Bonthuis en Tymke Remmerts
    Kindernevendienst in de morgendiensten.

    Zaterdag 2 maart, Taizéviering

    19.30 uur Andreaskerk, ds. W. Hortensius

    Zondag 3 maart, 4e lijdenszondag, 3e zondag 40 dagentijd

    10.00 uur Andreaskerk, ds. E.J. Hempenius
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
    19.00 uur Andreaskerk, ds. J. Mulderij uit wezep (HW de Bron)
    Collecte: voorjaarszendingscollecte “Jezus volgen in Centraal-Azië”

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Gesineke van der Scheer en Esther van Belzen
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Berend Huisman en Anneke van Olst
    Kindernevendienst in de morgendiensten 

    Zondag 10 maart, 5e lijdenszondag, 4e zondag 40 dagentijd

    10.00 uur Andreaskerk, ds. B.J.D. van Vreeswijk, Scheveningen (HW de Bron)
    10.00 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
    19.00 uur Andreaskerk, ds. L. Lammers, Heerde (HW de Bron)
    Collecte: 1027; het pand Groningen-kansen voor tieners (IZB)

    Oppas Andreaskerk 10.00 uur, Lysanne Kok en Sylvana
    Oppas Emmaüskerk 10.00 uur, Anita Bos en Teun Juk
    Kindernevendienst in de morgendiensten 

    Woensdag 13 maart, Biddag voor gewas en arbeid

    19.30 uur Andreaskerk, ds. E.J. Hempenius
    19.30 uur Emmaüskerk, ds. W. Hortensius
    Collecte: eigen kerkelijke gemeente